čtvrtek 27. června 2019

Low Blows - Skin


Už se také chystáte za krásou mořských dálek? Já to letošní "black summer" avizuji skrz barcelonské post-punkery Low Blows, kterým pokud bůh a zdraví také dají, vydají na podzim své debutové album.
Stane se tak po sólových ípíčkách chilského lékaře Carla Vergary (zp, bas, ex- This Co.) Holes to fill (9/2017), Flesh (11/2017, obě podpořená manchesterskými Sister 9 Recordings) a týmové nahrávce Beyond the flesh (8/2018), která už vznikla v rozšířené a aktuální sestavě Rubén Carballo (bicí), Marcel Molina (kl) a Andrés Silgado - (kyt).  Tak se těšte a nepřeslechněte první ochutnávky Stranger, Low Blows a čerstvou Skin. Jo, a to mi v sobotu společně s Violet Mistake zahrajou k narozkám!! Alááá!!

I'm coming undone so much I always ask for more it’s never enough enough of crawling back for more Black thoughts are coming back to me The mind games I want to play the crisis I want to live darling it’s so insane too toxic to live inside my skin And I want you to play and I want you to stay and I want you to play and I want you to stay It’s not forever this moment, this nonsense time for ever passed too fast, too fast Black thoughts are coming back to me The mind games I want to play the crisis I want to live darling it’s so insane too toxic to live the mind games I want to play the crisis I want to live darling it’s so insane too toxic to live, live inside my skin.


 


Žádné komentáře: