úterý 12. února 2013

Moduretik - Jizvy minulosti (Vocoder Tapes) a Lebanon Hanover (K4, 16.02.2013) Dva návraty v jednom? Bez pochyb. Už tento týden.
Po více jak roce se s novým a doposud zaslouženě nejsledovanějším albem vrací pardubicko-pražský one-man projekt Jana Jiskry (Kill! Kill! Kids!, Moon Projekt) Moduretik, jehož předchozí (Omak 2008, NEden 2009, Existence 2010, Komplex 2011, Fantas 2011) nahrávky patřily víceméně pod tuzemské Bleeding Ear. Loni prostřednictvím německýck F.K.K. realizoval svůj první 7" Ty-Ja / YourDeeds, sestavený z posledních dvou cd-r a už zítra vydává přes manchesterskou značku Vocoder Tapes stopadesátikusovou kazetu Jizvy minulosti. Dle informací uvedených na rozloženémém insertu vzniklo v nedaleké budoucnosti (březen-listopad 2013), a to pod dohledem čerstvého českého Papeže. Obsahuje jedenáct mrazivějších synth -80's novinek a plnohodnotně souvisí i s návratem #2.
Ten proběhne v sobotu v pražské K4 ( RARE ), kam se po necelém roce vracejí, tentokrát s novinkou Why Not Just Be Solo (Fabrika Records) úžasní Lebanon Hanover. A kdo stále o této dvojici pochybuje, nechť přijme fakt, že aktuální bílý 7" Gallowdance / Midnight Creature zmizel z předprodeje za necelých 24 hodin!!!!!!!!! V Celetné ji doprovodí výše zmiňovaný MODURETIK a berlínští kohoutci Bloodygrave & die Lust!

Žádné komentáře: