pátek 8. ledna 2010

Tempelhof - We Were Not There for the Beginning, We Won't Be There for the End (Distraction Records)Dva roky od prvního veřejného vystoupení vyšlo koncem listopadu nádherné, v pomalém tempu pocitů osamělosti si libující album, inspirované boloňským filmovým archivem (Andrew Meneghelli) a životem vraždícího spisovatele W.S. Burroughse. Dostalo „překvapivě“ dlouhý název We Were Not There for the Beginning, We Won't Be There for the End a kromě téměř jediného textu Lily May (Eri Okan) se o hodinový, naprosto fascinující TRIP podělila zakládající dvojice Tempelhof Paolo Mazzacani a Luciano Ermondi.
Podporu místo mnou tipovaných a předčasně zesnulých Resonant našli u newcastlového labelu Distraction Records (d_rradio) a s destruktivní zmačkaninou se představil nyní ve Španěsku tvořící milánský umělec Mizzy Stratolin, jehož předlohou v tomto případě stála ….
Pokud někdo ví, nechť odpoví. Nápovědu hledejte v místě jeho předchozího působení. Hodně štěstí a hlavně spoustu nádherných zážitků s We Were Not There …

01. Ten Years After
02. Fatal Familiar Insomnia
03. Aquaplaning
04. Berlin
05. Enjoy Neukölln
06. The Black Calypso
07. Frequency
08. Song for Lily
09. Alice
10. We Were Not There From The Beginning, We Won’t Be There For The End

●●●●●●●●○○

P.S.
15.03. 2010 vyjde v ručně vyrobeném obalu jednostranný 12" Leaving Home / Cage

Žádné komentáře: